Bize Ulaşın
444 53 29
Bilinçaltı Teknikleri Uzmanı ve Eğitmeni

Neslihan KURU

Neslihan KURU 1977 yılında doğdu. 22 yıllık kurumsal iş hayatında tasarımcı, kurucu ve yönetici olarak görev yaptı. Yaklaşık 13 yıl önce kendi içsel yolculuğuna adım attı ve önce kişisel gelişim, daha sonra bilinçaltı eğitimlerine başladı.

Eğitim yolculuğunu akademik olarak da devam ettirmek isteyen Neslihan Kuru, İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmetler ve Sosyoloji bölümünden mezun olarak, bireyin doğup büyüdüğü toplumdan, değerlerini, normlarını ve inanışlarını aldığını ve Psikolojinin insan davranışı üzerine kurulmuş bir bilim dalı olduğunun bilinciyle de Psikoloji okumaya karar vermiştir. Şu an Psikoloji son sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir.

MYK ( Mesleki Yeterlilik Belgesi ) belgesine sahip Türkiye’nin 71. Resmi Yaşam Koçu ünvanına sahiptir. Uzun zamandır danışmanlık ve eğitmenlik görevini icra eden Neslihan KURU, N Academy olarak, insana dokunmanın sorumluluğunu bilerek bu yolda ve bu heyecanı hisseden ekip arkadaşlarıyla birlikte mesleğini icra ederek bu alana öğrenciler yetiştirmektedir.

Uzmanlaştığı Alanlar

Psikoloji
Sosyoloji
Sosyal Hizmetler Uzmanı
MYK Belgeli Resmi Yaşam Koçu ve Eğitmeni
Bilinçaltı Teknikleri Uygulayıcısı ve Eğitmeni
Kişisel Gelişim Uzmanı ve Eğitmeni
NLP Uygulayıcısı ve Eğitmeni
Kuantum Uygulayıcısı ve Eğitmeni

ThetaHealing Uygulayıcısı ve Eğitmeni
Numeroloji (İsim analizi) Danışmanı ve Eğitmeni
İnsanın Pin Kodu Sistemi Bireysel Danışmanı
Reiki Master Teacher
Matrix İnform Uygulayıcısı
Psikokinezyoloji Uygulayıcısı
Kurumsal Koç
Stil Koçu
İletişim ve Beden Dili Eğitmeni

Ayrıca ;
İnsan anatomisi, duyguların organlar ve hastalıklarla bağlantısı, pozitif iletişim, beden dili vb birçok konularda yurtiçi ve yurt dışında eğitimler almıştır ve almaya devam etmektedir.